Belka
Piątek, 18 Stycznia 2019   imieniny: Piotr, Małgorzata
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Sukces zawodników z Wieliczki i Krakowa na XXII Otwartym Pucharze Polski Wushu

Data publikacji: 2018-12-13, Data modyfikacji: 2018-12-15
A A AWydrukDrukuj  
 
W dniach 1-2 grudnia 2018 roku w hali sportowej 100-lecia Cracovii w Krakowie odbył się XXII Otwarty Puchar Polski Wushu. Reprezentacja MKS Kung Fu oraz Szkoły Sztuk Walki Kung Fu LUNG z Wieliczki i Krakowa licząca 29 osób zdobyła aż 55 medali ( 14 złotych, 17 srebrnych i 24 brązowe )

Pełna treść wiadomości na: wieliczkacity.pl/dzialy/aktualnosci/sukces-zawodnikow-z-wieliczki-i-krakowa-na-xxii-otwartym-pucharze-polski-wushu/20181213214032
wieliczkacity.pl, Źródło artykułu: wieliczkacity.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
wielicki

Powiat wielicki - leży w województwie małopolskim, a jego siedzibę stanowi Wieliczka. W skład liczącego 120 tys. mieszkańców powiatu wchodzi gmina Niepołomice, Wieliczka, Biskupice, Gdów, Kłaj. Powiat zalicza się do licznej grypy powiatów utworzonych na mocy reformy administracyjnej, która miała miejsce w 1999 roku.

Perełką powiatu jest bez wątpienia kopalnia soli w Wieliczce. Turyści mogą wybrać się na 3-kilometrową trasę wzdłuż której zatrzymają się przy 20 komorach. Oprócz kopalni warto tu zwiedzić Pałac Konopków z XVIII w, Zamek Królewski w Niepołomicach, kościół parafialny p.w. Narodzenia NMP w Gdowie oraz Kurhany w Jawczycach. Dla miłośników flory i fauny czeka tu nie lada gratka. W pobliskiej Puszczy Niepołomickiej znajduje się rezerwat żubra. W puszczy znajduje się także wiele ciekawych rezerwatów przyrodniczych stanowiących miejsc życia dla wielu rzadkich gatunków zarówno roślin, jak i zwierząt.

 

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola