Belka
Piątek, 18 Stycznia 2019   imieniny: Piotr, Małgorzata
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

CracoviA Wieliczka - Władcy Miasta Soli

 
✔ SUBSKRYBUJ KANAŁ! ► youtube.com/c/NaszaCracovia?sub_confirmation=1 Władcy Miasta Soli! Filmik nadesłany przez Kibiców! ►SOCIAL MEDIA #NaszaCracovia ✔facebook.com/NaszaCracovia ✔instagram.com/naszacracovia/ JESTEŚMY TAKŻE NA VERO – NOWEJ MOBILNEJ APLIKACJI ►WSPÓŁPRACA BIZNESOWA naszacracovia malpka gmail.com MATERIAŁY PUBLIKOWANE NA STRONIE NIE MAJĄ NA CELU PROMOWAĆ PRZEMOCY, ANI NIENAWIŚCI, A JEDYNIE MAJĄ PEŁNIĆ FUNKCJE INFORMACYJNE SWOBODĘ W ROZPOWSZECHNIANIU POGLĄDÓW I INFORMACJI GWARANTUJE WSZYSTKIM POLAKOM KONSTYTUCJA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ

 


Nasza Cracovia
 
Data pliku video: 2018-10-13, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
wielicki

Powiat wielicki - leży w województwie małopolskim, a jego siedzibę stanowi Wieliczka. W skład liczącego 120 tys. mieszkańców powiatu wchodzi gmina Niepołomice, Wieliczka, Biskupice, Gdów, Kłaj. Powiat zalicza się do licznej grypy powiatów utworzonych na mocy reformy administracyjnej, która miała miejsce w 1999 roku.

Perełką powiatu jest bez wątpienia kopalnia soli w Wieliczce. Turyści mogą wybrać się na 3-kilometrową trasę wzdłuż której zatrzymają się przy 20 komorach. Oprócz kopalni warto tu zwiedzić Pałac Konopków z XVIII w, Zamek Królewski w Niepołomicach, kościół parafialny p.w. Narodzenia NMP w Gdowie oraz Kurhany w Jawczycach. Dla miłośników flory i fauny czeka tu nie lada gratka. W pobliskiej Puszczy Niepołomickiej znajduje się rezerwat żubra. W puszczy znajduje się także wiele ciekawych rezerwatów przyrodniczych stanowiących miejsc życia dla wielu rzadkich gatunków zarówno roślin, jak i zwierząt.

 

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola