Belka
Poniedziałek, 17 Grudnia 2018   imieniny: Olimpia, Lukasz, Jolanta
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wyszukaj:
 
 
Ogłoszenia wg regionu
Ogłoszenia

Renowacja Mebli , Zegarów Oraz Przedmiotów Pochodnych

Kategoria: Praca » Oferuje usługi
 

Zajmuję Się Odnową- Mebli , Zegarów (skrzyń zegarowych) Oraz Odnową Przedmiotów Pochodnych . Oprócz renowacji, także odświeżam meble (czyli np zostaje tylko położona nowa powłoka) . Stosuje, sprawdzone techniki renowacji . Materiały i środki które używam odznaczają się bardzo dobrą jakością . ZAPRASZAM PAŃSTWA DO OBEJRZENIA CIEKAWYCH PRZYKŁADOWYCH ZDJĘĆ MEBLI przed i po renowacji na mojej stronie { www.ale-motyw.pl , lub proszę wpisać w Google - Ale Motyw-, po czym kliknąć pierwszy link } . 

Chciałem nadmienić że także odnawiam – Przedmioty , Rzeźby , Rzeźby nagrobne z Kamienia.

Jeśli sobie państwo życzą DYSPONUJE TRANSPORTEM , w atrakcyjnej cenie

Zapraszam - Mariusz Kacała , mój : tel. 518 731 156
email :mariuszx6@gmail.com 


Moja pracownia znajduje się 15 km od Wieliczki , 20 km od Bochni , 5 km od Niepołomic , 25 km od centrum Krakowa - bardzo dobry dojazd (mapka na mojej stronie), parking , usytuowana jest przy domku jednorodzinnym

Kontakt

Telefon 518 731 156

 

loading...
« powrót
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 




Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
wielicki

Powiat wielicki - leży w województwie małopolskim, a jego siedzibę stanowi Wieliczka. W skład liczącego 120 tys. mieszkańców powiatu wchodzi gmina Niepołomice, Wieliczka, Biskupice, Gdów, Kłaj. Powiat zalicza się do licznej grypy powiatów utworzonych na mocy reformy administracyjnej, która miała miejsce w 1999 roku.

Perełką powiatu jest bez wątpienia kopalnia soli w Wieliczce. Turyści mogą wybrać się na 3-kilometrową trasę wzdłuż której zatrzymają się przy 20 komorach. Oprócz kopalni warto tu zwiedzić Pałac Konopków z XVIII w, Zamek Królewski w Niepołomicach, kościół parafialny p.w. Narodzenia NMP w Gdowie oraz Kurhany w Jawczycach. Dla miłośników flory i fauny czeka tu nie lada gratka. W pobliskiej Puszczy Niepołomickiej znajduje się rezerwat żubra. W puszczy znajduje się także wiele ciekawych rezerwatów przyrodniczych stanowiących miejsc życia dla wielu rzadkich gatunków zarówno roślin, jak i zwierząt.

 

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola