Belka
Poniedziałek, 17 Grudnia 2018   imieniny: Olimpia, Lukasz, Jolanta
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Telewizja? A do czego? WIELICZKA - sonda uliczna

 
Każdy szanujący się powiat w Polsce zabiega aby mieć własną telewizję lokalną. 120 tys. mieszkańców powiatu wielickiego w 100 różnych miejscowościach to wystarczająco dużo aby choć niektóre z wydarzeń zrelacjonować. TVN, Polsat czy inni „wielcy” przyjadą może raz w roku - bo wielkich interesują głównie wielkie miasta. A lokalna telewizja jest na miejscu zawsze. Pokazać by się też przy okazji mogły różne małe firmy rodzinne z których słynie małopolska. Skoro nawet niektóre mniejsze kluby sportowe mają swoją klubową TV – to dlaczego nie powiat? Ale uwaga – jesteśmy niezależni (!) od władz samorządowych. Nie wzbraniamy się jednak przed wsparciem z ich strony jeśli zechcą tak zrobić :) Prosimy zasubskrybować nasz kanał co nic nie kosztuje, a jest to też rodzajem głosowania jeśli uznacie Państwo kanał za potrzebny :) red. nacz. mgr inż. Mariusz Seweryn; tel. 511 857 104

 


Telewizja Powiatowa Wieliczka
 
Data pliku video: 2015-08-13, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
wielicki

Powiat wielicki - leży w województwie małopolskim, a jego siedzibę stanowi Wieliczka. W skład liczącego 120 tys. mieszkańców powiatu wchodzi gmina Niepołomice, Wieliczka, Biskupice, Gdów, Kłaj. Powiat zalicza się do licznej grypy powiatów utworzonych na mocy reformy administracyjnej, która miała miejsce w 1999 roku.

Perełką powiatu jest bez wątpienia kopalnia soli w Wieliczce. Turyści mogą wybrać się na 3-kilometrową trasę wzdłuż której zatrzymają się przy 20 komorach. Oprócz kopalni warto tu zwiedzić Pałac Konopków z XVIII w, Zamek Królewski w Niepołomicach, kościół parafialny p.w. Narodzenia NMP w Gdowie oraz Kurhany w Jawczycach. Dla miłośników flory i fauny czeka tu nie lada gratka. W pobliskiej Puszczy Niepołomickiej znajduje się rezerwat żubra. W puszczy znajduje się także wiele ciekawych rezerwatów przyrodniczych stanowiących miejsc życia dla wielu rzadkich gatunków zarówno roślin, jak i zwierząt.

 

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola