Belka
Piątek, 18 Stycznia 2019   imieniny: Piotr, Małgorzata
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Jedyna taka sceneria filmowa - Kopalnia Soli „Wieliczka”

 
Na zalecenie Kopalni Soli Wieliczka z materiałów filmowych klienta, z filmu „Solne Królestwo” ©Kopalnia Soli „Wieliczka”, który wyprodukował: Rumburak Produkcja Filmowa, w reżyserii: Leszek Adamczyk, Stanisław Nolywajka, Zdjęcia: Stanisław Nolywajka, opracowaliśmy koncepcję, a następnie zmontowaliśmy spot promujący i zachęcający filmowców z całego świata do realizacji filmów właśnie w Kopalni w Wieliczce. Koncepcja i scenariusz: Piotr Jasiołek Postprodukcja: Studio Filmowe IMPERIA FILM Montaż i grafika: Tomasz Słomka Udźwiękowienie: Soundprove

 


Imperia Film
 
Data pliku video: 2017-04-19, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
wielicki

Powiat wielicki - leży w województwie małopolskim, a jego siedzibę stanowi Wieliczka. W skład liczącego 120 tys. mieszkańców powiatu wchodzi gmina Niepołomice, Wieliczka, Biskupice, Gdów, Kłaj. Powiat zalicza się do licznej grypy powiatów utworzonych na mocy reformy administracyjnej, która miała miejsce w 1999 roku.

Perełką powiatu jest bez wątpienia kopalnia soli w Wieliczce. Turyści mogą wybrać się na 3-kilometrową trasę wzdłuż której zatrzymają się przy 20 komorach. Oprócz kopalni warto tu zwiedzić Pałac Konopków z XVIII w, Zamek Królewski w Niepołomicach, kościół parafialny p.w. Narodzenia NMP w Gdowie oraz Kurhany w Jawczycach. Dla miłośników flory i fauny czeka tu nie lada gratka. W pobliskiej Puszczy Niepołomickiej znajduje się rezerwat żubra. W puszczy znajduje się także wiele ciekawych rezerwatów przyrodniczych stanowiących miejsc życia dla wielu rzadkich gatunków zarówno roślin, jak i zwierząt.

 

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola